dermanoglu
 
   
 
dermanoglu dermanoglu dermanoglu
dermanoglu

Naturel Dermanoğlu LTD.ŞTİ ®

Sperm Azlığı Hast.


Sperm Azlığı Nedir?

İNFERTİLİTE NE DEMEKTİR

Çiftlerin bir yıllık süre içerisinde çocuk istemeleri ve korunma yöntemi kullanmamalarına rağmen gebeliğin olmamasına infertilite denir.
Türkiyede ve dünyadaki çiftlerde yaklaşık %15 oranında infertilite sorunu vardır.

EN YAYGIN OLARAK GÖRÜLEN İNFERTİLİTE NEDENLERİ

KADINA AİT NEDENLER :
 

Çiftlerin %40-50sinde infertilite nedeni kadına aittir.

a. Yumurtlamaya ait nedenler: Olgun yumurta hücresinin gelişmemesi, yumurtlama olmaması, yeterli kalitede yumurta üretilememesi.
b. Rahim ağzına ait nedenler: Enfeksiyon, tümör, salgı yetersizliği.
c. Rahime ait nedenler: Rahmin olmayışı, rahmin şekil bozukluğu ( rahim içinde perde olması) , bazı myomlar.
d. Tüplere ait nedenler: Tüplerin olmaması, doğuştan tıkanıklığı, geçirilmiş enfeksiyon, ameliyat, endometriozis gibi nedenlere bağlı yapışıklıklar sonucunda meydana gelen tıkanıklıklar gibi yumurta iletimini bozan nedenler.
e. Diğer nedenler: Endometriozis olarak adlandırılan rahim içini döşeyen hücrelerin rahim dışında bulunması, bağışıklık problemleri, üreme organları bozuklukları, psikolojik ve cinsel problemler.

ERKEĞE AİT NEDENLER :

Çiftlerin %40-45sinde infertilite nedeni erkeğe aittir.
sperme ait bozukluklar :
a. spermde sayı ve hareket azlığı, şekil bozukluğu ( sayı 20 milyonun, ileri hareket % 50nin, normal yapıda sperı7ı % 14ün üzerinde ise sperm normal kabul edilebilir)
b. Erkek üreme sisteminde erkek tohum hücrelerinin geçişini etkileyen bir tıkanıklık
c. Varikosel, hidrosel, torbalara inmiş fıtık, inmemiş test.is.
d. Diğer nedenler: Enfeksiyonlar, travmalar, hastalıklar, psikolojik ve cinsel problemler .

HEM KADIN HEM ERKEĞE AİT NEDENLER :

Çiftlerin %20-25inde infertilite nedeni hem kadına hem erkeğe aittir.

a. Yumurtlama sorunu & sperm sayısı azlığı
b. Tüplerde enfeksiyon & spermin yapı bozukluğu ve benzeri durumlar.

AÇIKLANAMAYAN İNFERTİLİTE:

İnfertil çiftlerin yaklaşık %10-15inde infertilite nedenini açıklayacak herhangi bir neden bulunmamaktadır. Kadın ve erkek araştırıldığında, gebeliğin oluşmasına engel olabilecek herhangi bir problemin saptanamadığı olgulardır . 

Sperm Azlığı İle ilgili Bitkisel Destek Ürünler İçin Lütfen İletişim Kurunuz.

  Ürünlerimiz tamamen bitkiseldir. İLAÇ DEĞİLDİR.

 
 
 
 
 

Baharatlar, bitkiler, cinsel sorunlar, çocuğum olmuyor, ilaçlar, kesin çözüm, kesin çözümü, kısırlık nasıl çözülür, kısırmıyım, sperm artırıcı tedavisi, sperm artırmada kullanılan bitkiler, sperm artırmak için çeşitli yollar, Sperm Azlığı, sperm canlı sayısını artırmak için ne kullanılır, sperm çoğaltan otlar, sperm çoğaltıcı bitkiler, sperm ileri hareketlilik tedavisi, sperm nasıl artar, sperm sayısı, sperm sıfır tedavisi, sperm tedavisi kesin çözüm sperm artıran bitkisel tedavi, spermde hareket azlığı, spermi artıran çaylar, spermi artıran gıdalar, spermi artıran yiyecekler içecekler, spermi nasıl artırabilirim, spermim az, spermin az olmasının nedenleri, spermin azlığının sebepleri, sperm arttırıcı bitkisel ürünler, spermleri arttırmak, canlı sperm sayısı çoğaltma, sperm sayısını arttıran bitkiler, sperm sayısı neden azalır, sperm sayısı artarmı, sperm sayısı nasıl artar, sperm miktarı arttırma, sperm arttırıcı, sperm azlığı, sperm nasıl çoğalır, kısırlık, iktidarsızlık, için şifalı bitkiler, bitkisel tedavisi, hangi bitkiler, bitkilerle tedavisi, bitkisel çözümü, bitkilerle tedavisi, bitkisel tedavi, bitkisel çözüm

dermanoglu
dermanoglu
Rahatsızlıklar
 
 
 
 
Online Dün Bugün Toplam
1 105 27 205955
 
vyazılım